تبلیغات
انجام پایان نامه های گردشگری

 انجام پایان نامه های گردشگری

» گردشگری الکترونیک و تاثیر رسانه ها ( سه شنبه 23 خرداد 1396 )
» انجام پایان نامه های گردشگری با بهترین کیفیت توسط گروه TourismProject ( دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 )
» گردشگری و غذا ( چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396 )
» انجام پایان نامه ها و پروژه های دانشجویی توریسم و جغرافیا ( سه شنبه 29 فروردین 1396 )
» جزوات آموزشی و منابع دکتری گردشگری ( شنبه 9 بهمن 1395 )
» تسهیلات و امکانات توریسم ( سه شنبه 7 دی 1395 )
» تعاریف انگاره‌ی مقصد ( شنبه 20 آذر 1395 )
» طرح توجیهی اماکن گردشگری ( یکشنبه 30 آبان 1395 )
» اقتصاد سبز در گردشگری ( پنجشنبه 13 آبان 1395 )
» انجام پایان نامه های گردشگری و جغرافیا با بهترین قیمت ها ( سه شنبه 11 آبان 1395 )
» دریای خزر و توریسم دریایی ( یکشنبه 9 آبان 1395 )
» انجام پایان نامه های ترم ۹۵۱ ( سه شنبه 4 آبان 1395 )
» روایی و پایایی پرسشنامه ( شنبه 1 آبان 1395 )
» انجام پایان نامه گردشگری ( دوشنبه 26 مهر 1395 )
» موضوعات پایان نامه های گردشگری ( چهارشنبه 10 شهریور 1395 )
» برندسازی و ارزش ویژه برند ( پنجشنبه 13 خرداد 1395 )
» مراحل انجام پایان نامه ها در Tourism Project ( جمعه 10 اردیبهشت 1395 )
» تعریف گردشگری سلامت و توریسم درمانی ( یکشنبه 5 اردیبهشت 1395 )
» اگروتوریسم رهیافتی جهت توسعه‌ی اقتصاد ( یکشنبه 22 فروردین 1395 )
» تکنیک و نرم افزار تاپسیس ( یکشنبه 2 اسفند 1394 )
تبلیغات

فصلهای پایان نامه

نویسنده: ص الف چهارشنبه 29 آبان 1392 دسته بندی : انجام پایان نامه ها و پروژه های دانشجویی توریسم ,

معمولا رساله ها را در 5 فصل تدوین می کنند که :

در فصل اول، مقدمه و کلیات موضوع تحقیق آورده می شود. این فصل در واقع همان پروپزال یا پیشنهادیه اول موضوع تحقیق می باشد که در دانشگاه تصویب شده است. دقت شود که فصل اول با دقت کامل تدوین گردد چراکه مطالب فصول بعدی بر پایه مطالب این فصل تدوین می گردد.

فصل دوم تحقیق معمولا مشتمل بر ادبیات تحقیق می باشد که در آن، ادبیات نظری و کاربردی آورده می شود. در بخش ادبیات نظری، کلیه مطالب مربوط به مبانی نظری و تئوریک موضوع تحقیق، مدلها، استراتژی ها، تعاریف و مفاهیم و غیره آورده شده و در بخش ادبیات کاربردی نیز، سابقه پژوهشی موضوع و پیشینه تحقیق آورده می شود که در این قسمت می بایست به تفکیک، تحقیقات و مقالات داخلی و خارجی نزدیک به موضوع تحقیق بصورت چکیده وار و به ترتیب سال نگارش آورده شود. برای هر تحقیق، می بایست نام نویسنده و محقق، سال نگارش، عنوان تحقیق، خلاصه ای از روش تحقیق و نتایج بررسی گردد. در نهایت فصل دوم می بایست نتیجه گیری از تحقیقات انجام شده و مشکل موجود که باعث تعریف تحقیق حاضر شده است و نقشی که در حل مشکل دارد، آورده شود.

فصل سوم، مربوط به روش تحقیق می باشد که مطالبی نظیر : روش تحقیق، ابزار و شیوه گردآوری اطلاعات، جامعه آماری، جمع آوری و ساماندهی و مرتب سازی داده های تحقیق، نمونه آماری و روش نمونه گیری، آزمون های مورد استفاده، روش تجزیه و تحلیل اطلاعات، قلمرو مکانی، زمانی و موضوعی تحقیق، متغیرهای تحقیق (وابسته، مستقل و کنترلی)، مشخصات و ابعاد پرسش نامه در صورت وجود، خلاصه ای از مشخصات شرکت، سازمان یا صنعت مورد مطالعه تحقیق، مدل تحلیلی تحقیق، روایی و پایایی پرسش نامه، آورده می شود.

فصل چهارم، مربوط به تجزیه و تحلیل اطلاعات و براورد مدل می باشد. این فصل در واقع بخش اصلی تحقیق می باشد. معمولا در فصل چهارم تجزیه و تحلیل اطلاعات در دو بخش امار توصیفی و استنباطی آورده می شود که در بخش آمار توصیفی، مشخصات جمعیت شناختی نمونه آماری نظیر سن، جنسیت، سابقه کار، تحصیلات و غیره بصورت جدولی و نموداری آورده می شود و در ادامه آمار توصیفی متغیرهای مستقل و وابسته تحقیق نظیر میانگین، میانه، انحراف معیار، انحراف استاندارد، چولگی، کشیدگی، حداکثر، حداقل و آورده می شود. در بخش آمار استنباطی نیز با توجه به مدل تحقیق و آزمونهایی که در فصل سوم تشریح شده است، به تجزیه و تحلیل اطلاعات و آزمون فرضیات تحقیق پرداخته می شود.

فصل پنجم نیز مربوط به خلاصه، نتیجه گیری و پیشنهادات می باشد که در آن، خلاصه و نتیجه گیری، پیشنهادات مربوط به موضوع تحقیق، پیشنهادات برای تحقیقات آتی، محدودیت های تحقیق و مطالبی از این دست، آورده می شود.

البته ممکن است تعداد فصلها در رشته های مختلف، بیشتر از 5 فصل نیز شود ولی کلیت کار، همین 5 فصل مذکور می باشد.

پیشنهادات :

-       عنوان پایان نامه / رساله مختصر و رسا باشد.

-       در صورتیکه تصویری به صورت فتوکپی در پایان نامه / رساله ارائه می گردد، باید از کیفیت خوبی برخوردار باشد.

-    به طور کلی پایان نامه / رساله صرفاً به نوآوریهای نگارنده بستگی دارد شایسته است از مطالب تکراری ، کلاسیک و متعلق به دیگران فقط به صورت اختصار کمک گرفته شود.

-       پایان نامه یا رساله به زبان فارسی و املای واژه ها مطابق مصوبه فرهنگستان زبان و ادب فارسی باشد.

-       صفحه های پایان نامه / رساله یک رو باشد.

-       هنگام دفاع پایان نامه / رساله باید تایپ شده باشد ( اما صحافینشده باشد ) پس از قبولی در پایان نامه / رساله صحافی شود.

برچسب ها : پایان نامه ارشد جغرافیا توریسم , پایان نامه جهانگردی , پایان نامه توریسم , فرضیه تحقیق , سوالات تحقیق , پایان نامه , فصلهای پایان نامه ,
دنبالک ها : فصلهای پایان نامه ,

ادامه مطلب ... نظرات :


صفحات جانبی
نویسندگان
کلمات کلیدی
اکوتوریسم جغرافیا و گردشگری اقتصاد گردشگری topsis پروژه دانشجویی انجام پایان نامه مدیریت گردشگری تاپسیس پایان نامه جهانگردی مدیریت جهانگردی مفاهیم گردشگری پایان نامه ارشد جغرافیا توریسم تکنیک تاپسیس فروش پایان نامه برنامه ریزی توریسم نرم افزار تاپسیس پروپوزال برنامه ریزی گردشگری پایان نامه گردشگری پایان نامه مدیریت جهانگردی جهانگردی جغرافیا و برنامه ریزی توریسم توریسم پروژه و پایان نامه جهانگردی و توریسم و گردشگری آب و توریسم توسعه گردشگری خرید پروژه های دانشگاهی گردشگری گردشگری نوین پایان نامه توریسم ÷ایان نامه مقاله گردشگری جایگاه صنعت گردشگری در اقتصاد پایان نامه جغرافیا جغرافیا برنامه ریزی توریسم پرپوزال گردشگری پایان نامه بازاریابی گردشگری آب پایان نامه ارشد پروژه گردشگری گردشگری و اقتصاد اقتصاد سبز گردشگری رویدادها پایان نامه ارشد توریسم پروژه تاپسیس برنامه ریزی جهانگردی مهمان نوازی و توریسم پروپزال پایان نامه توریسم و گردشگری و جهانگردی

آمار بازدید

کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :

    بروزرسانی :

درباره ما

انجام پروژه های دانشجویی در مقطع كارشناسی و كارشناسی ارشد رشته های مدیریت جهانگردی،جغرافیا و برنامه ریزی توریسم،برنامه ریزی توریسم -گردشگری منطقه ای،جغرافیا و برنامه ریزی روستایی،جغرافیا و برنامه ریزی شهری،جغرافیا و اقلیم،جغرافیای سیاسی،جغرافیا و ....
با قیمت توافقی و در اسرع وقت

تماس با ما:
09376340204
E-MAIL : TOURISM.PROJECT@YAHOO.COM

    ایجاد کننده وبلاگ : ص الف


تبلیغات
  • طراحی قالب توسط پارس تولز
  • ParsTools.Com
.CopyRight © 2010 - 2011 tourismproject Group , All Rights Reserved ©